PER CANADIAN GOVERNMENT REGULATIONS – PROOF OF COVID-19 VACCINATION IS REQUIRED FOR ENTRY TO OUR SHOWS.

 

April 2022
Thursday, April 14th
4:30 PM
6:00 PM
Chatham Memorial Arena
Chatham, ON
7:00 PM
8:30 PM
Chatham Memorial Arena
Chatham, ON
Friday, April 15th
4:30 PM
6:00 PM
Sarnia Arena
Sarnia, ON
7:00 PM
8:30 PM
Sarnia Arena
Sarnia, ON
Saturday, April 16th
4:00 PM
5:30 PM
Under The Big Top at Harry Lumley Bayshore Community Centre North Parking Lot
Owen Sound, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Harry Lumley Bayshore Community Centre North Parking Lot
Owen Sound, ON
Sunday, April 17th
1:00 PM
2:30 PM
Under The Big Top at Harry Lumley Bayshore Community Centre North Parking Lot
Owen Sound, ON
4:00 PM
5:30 PM
Under The Big Top at Harry Lumley Bayshore Community Centre North Parking Lot
Owen Sound, ON
Tuesday, April 19th
4:30 PM
6:00 PM
Bobby Orr Community Centre
Parry Sound, ON
7:00 PM
8:30 PM
Bobby Orr Community Centre
Parry Sound, ON
Wednesday, April 20th
4:30 PM
6:00 PM
North Simcoe Sports & Recreation Centre (Centennial Floor)
Midland, ON
7:00 PM
8:30 PM
North Simcoe Sports & Recreation Centre (Centennial Floor)
Midland, ON
Friday, April 22nd
4:30 PM
6:00 PM
Tillsonburg Community Centre - Kinsmen Memorial Arena
Tillsonburg, ON
7:00 PM
8:30 PM
Tillsonburg Community Centre - Kinsmen Memorial Arena
Tillsonburg, ON
Saturday, April 23rd
2:00 PM
3:30 PM
Welland Main Arena
Welland, ON
7:00 PM
8:30 PM
Welland Main Arena
Welland, ON
Monday, April 25th
4:30 PM
6:00 PM
Summmit Centre
Huntsville, ON
7:00 PM
8:30 PM
Summmit Centre
Huntsville, ON
Wednesday, April 27th
4:30 PM
6:00 PM
Verner Arena
Verner, ON
7:00 PM
8:30 PM
Verner Arena
Verner, ON
Thursday, April 28th
4:30 PM
6:00 PM
Espanola Regional Recreation Complex
Espanola, ON
7:00 PM
8:30 PM
Espanola Regional Recreation Complex
Espanola, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairground
Thunder Bay, ON
Friday, April 29th
4:30 PM
6:00 PM
Centennial Arena
Elliot Lake, ON
4:30 PM
6:00 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
7:00 PM
8:30 PM
Centennial Arena
Elliot Lake, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
Saturday, April 30th
2:00 PM
3:30 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
4:30 PM
6:00 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
May 2022
Sunday, May 1st
2:00 PM
3:30 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
4:30 PM
6:00 PM
Under The Big Top at the Canadian Lakehead Exhibition Fairgrounds
Thunder Bay, ON
Tuesday, May 3rd
4:30 PM
6:00 PM
Geraldton Cummunity Centre Arena
Geraldton, ON
7:00 PM
8:30 PM
Geraldton Cummunity Centre Arena
Geraldton, ON
Thursday, May 5th
4:30 PM
6:00 PM
Palais des Sports/Sports Palace
Kapuskasing, ON
7:00 PM
8:30 PM
Palais des Sports/Sports Palace
Kapuskasing, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
Friday, May 6th
4:30 PM
6:00 PM
Tim Horton Events Centre
Cochrane, ON
4:30 PM
6:00 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
7:00 PM
8:30 PM
Tim Horton Events Centre
Cochrane, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
Saturday, May 7th
2:00 PM
3:30 PM
McIntyre Community Centre Arena
Timmins, ON
2:00 PM
3:30 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
4:30 PM
6:00 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
7:00 PM
8:30 PM
McIntyre Community Centre Arena
Timmins, ON
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
Sunday, May 8th
11:00 AM
12:30 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
2:00 PM
3:30 PM
Under The Big Top at Assiniboia Downs
Winnipeg, MB
Monday, May 9th
4:30 PM
6:00 PM
Aréna Frère Arthur-Bergeron
Ville-Marie, QC
7:00 PM
8:30 PM
Aréna Frère Arthur-Bergeron
Ville-Marie, QC
Tuesday, May 10th
4:30 PM
6:00 PM
Aréna Nicol Auto
La Sarre, QC
4:30 PM
6:00 PM
Kenora Recreation Centre Arena
Kenora, ON
7:00 PM
8:30 PM
Aréna Nicol Auto
La Sarre, QC
7:00 PM
8:30 PM
Kenora Recreation Centre Arena
Kenora, ON
Wednesday, May 11th
4:30 PM
6:00 PM
Complexe Sportif d'Amos
Amos, QC
4:30 PM
6:00 PM
Selkirk Recreation Complex Arena
Selkirk, MB
7:00 PM
8:30 PM
Complexe Sportif d'Amos
Amos, QC
7:00 PM
8:30 PM
Selkirk Recreation Complex Arena
Selkirk, MB
Thursday, May 12th
4:30 PM
6:00 PM
Winkler Arena
Winlker, MB
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Grande Place Edmund-Horne
Rouyn-Noranda, QC
7:00 PM
8:30 PM
Winkler Arena
Winlker, MB
Friday, May 13th
4:30 PM
6:00 PM
Under The Big Top at Grande Place Edmund-Horne
Rouyn-Noranda, QC
4:30 PM
6:00 PM
Winkler Arena
Winlker, MB
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Grande Place Edmund-Horne
Rouyn-Noranda, QC
7:00 PM
8:30 PM
Winkler Arena
Winlker, MB
Saturday, May 14th
2:00 PM
3:30 PM
Under The Big Top at Grande Place Edmund-Horne
Rouyn-Noranda, QC
4:00 PM
5:30 PM
Under The Big Top at Grande Place Edmund-Horne
Rouyn-Noranda, QC
4:00 PM
5:30 PM
Yellowhead Community Recreation Centre
Neepawa, MB
7:00 PM
8:30 PM
Under The Big Top at Grande Place Edmund-Horne
Rouyn-Noranda, QC
7:00 PM
8:30 PM
Yellowhead Community Recreation Centre
Neepawa, MB
Sunday, May 15th
2:30 PM
4:00 PM
Shamrock Centre
Killarney, MB
4:30 PM
6:00 PM
Shamrock Centre
Killarney, MB
Monday, May 16th
4:30 PM
6:00 PM
Centre Sportif et Communautaire
Chapais, QC
7:00 PM
8:30 PM
Centre Sportif et Communautaire
Chapais, QC
Tuesday, May 17th
4:30 PM
6:00 PM
Complexe Sportif Desjardins de Dolbeau-Mistassini
Dolbeau-Mistassini, QC
4:30 PM
6:00 PM
Merv Moore Sportsplex
Melville, SK
7:00 PM
8:30 PM
Complexe Sportif Desjardins de Dolbeau-Mistassini
Dolbeau-Mistassini, QC
7:00 PM
8:30 PM
Merv Moore Sportsplex
Melville, SK
Wednesday, May 18th
4:30 PM
6:00 PM
Gallagher Centre
Yorkton, SK
7:00 PM
8:30 PM
Gallagher Centre
Yorkton, SK
Thursday, May 19th
4:30 PM
6:00 PM
Crescent Point Place & Tom Zandee Ports Arena
Weyburn SK
7:00 PM
8:30 PM
Crescent Point Place & Tom Zandee Ports Arena
Weyburn SK
Monday, May 23rd
4:30 PM
6:00 PM
Innovation Credit Union iPlex
Swift Current, SK
7:00 PM
8:30 PM
Innovation Credit Union iPlex
Swift Current, SK
Tuesday, May 24th
7:00 PM
8:30 PM
Medicine Hat Exhibition and Stampede Grounds The Fieldhouse
Medecine Hat, AB
Wednesday, May 25th
4:30 PM
6:00 PM
Medicine Hat Exhibition and Stampede Grounds The Fieldhouse
Medecine Hat, AB
7:00 PM
8:30 PM
Medicine Hat Exhibition and Stampede Grounds The Fieldhouse
Medecine Hat, AB
Thursday, May 26th
4:30 PM
6:00 PM
Centennial Regional Arena
Brooks, AB
7:00 PM
8:30 PM
Centennial Regional Arena
Brooks, AB
Saturday, May 28th
3:00 PM
4:30 PM
Coaldale Arena
Coaldale, AB
7:00 PM
8:30 PM
Coaldale Arena
Coaldale, AB
Sunday, May 29th
3:00 PM
4:30 PM
Bob Snodgrass Recreation Complex
High River, AB
7:00 PM
8:30 PM
Bob Snodgrass Recreation Complex
High River, AB
Tuesday, May 31st
4:30 PM
6:00 PM
Cochrane Arena
Cochrane, AB
7:00 PM
8:30 PM
Cochrane Arena
Cochrane, AB